3D mapa La Pila del Guásimo

Satelitní mapa La Pila del Guásimo

název bez diakritiky: La Pila del Guasimo
správní zařazení: Acoyapa, Chontales, Nikaragua, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 11° 51' 0" North, 85° 17' 0" West

La Pila del Guásimo a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa La Pila del GuasimoVítejte na stránce věnované satelitní mapě La Pila del Guásimo. Název zobrazeného místa bez diakritiky je La Pila del Guasimo, administrativně je místo zařazeno do oblasti Acoyapa, Chontales, Nikaragua, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 11° 51' 0" North, 85° 17' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: La Pila del Guásimo v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely La Pila del Guásimo

Hotely La Pila del Guásimo: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely La Pila del Guásimo: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě La Pila del Guásimo, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě La Pila del Guásimo Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě La Pila del Guásimo. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města La Pila del Guásimo

3D mapa La Pila del Guásimo v Google Earth

satelitní 3D mapa La Pila del Guásimo, Nikaragua

3D mapa La Pila del GuásimoGoogle Earth – podívejte se na La Pila del Guásimo z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu La Pila del Guásimo dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu La Pila del Guásimo shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa La Pila del Guásimo, Nikaragua v Google Earth »

Letiště La Pila del Guásimo a okolí

Letiště ve městě La Pila del Guásimo a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích La Pila del Guásimo říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast La Pila del Guásimo (Nikaragua)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro La Pila del Guásimo a celou oblast Nikaragua. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu La Pila del Guásimo

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu La Pila del Guásimo: textový odkaz

satelitní mapu La Pila del Guásimo: obrázkový odkaz

satelitní mapu La Pila del Guásimo

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu La Pila del Guásimo: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu La Pila del Guásimo: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu La Pila del Guásimo: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. La Pastilla v oblasti Cadereyta de Montes, Queretaro, Mexiko
  2. Marasco v oblasti Sta.Vitoria do P, Rio Grande do Sul, Brazílie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.