3D mapa San Pancho

Satelitní mapa San Pancho

název bez diakritiky: San Pancho
správní zařazení: Acoyapa, Chontales, Nikaragua, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 11° 48' 0" North, 85° 14' 0" West

San Pancho a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa San PanchoVítejte na stránce věnované satelitní mapě San Pancho. Název zobrazeného místa bez diakritiky je San Pancho, administrativně je místo zařazeno do oblasti Acoyapa, Chontales, Nikaragua, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 11° 48' 0" North, 85° 14' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: San Pancho v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely San Pancho

Hotely San Pancho: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely San Pancho: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě San Pancho, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě San Pancho Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě San Pancho. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města San Pancho

3D mapa San Pancho v Google Earth

satelitní 3D mapa San Pancho, Nikaragua

3D mapa San PanchoGoogle Earth – podívejte se na San Pancho z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu San Pancho dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu San Pancho shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa San Pancho, Nikaragua v Google Earth »

Letiště San Pancho a okolí

Letiště ve městě San Pancho a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích San Pancho říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast San Pancho (Nikaragua)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro San Pancho a celou oblast Nikaragua. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu San Pancho

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu San Pancho: textový odkaz

satelitní mapu San Pancho: obrázkový odkaz

satelitní mapu San Pancho

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu San Pancho: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu San Pancho: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu San Pancho: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kord Qeshlaq v oblasti Zanjan, Írán
  2. Folsom v oblasti Grant County, Kentucky, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.