loading

Limburg: hotely – rezervujte si hotel v oblasti Limburg

Hotely Limburg – nejoblíbenější cíle cest

Na tuto stránku jsme vybrali některá oblíbená města v oblasti Limburg. Další města v oblasti Limburg – viz mapa Limburg.

Rezervujte si hotel Limburg on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Uvádíme vybrané hotely v oblíbených městech oblasti Limburg. Hotely v dalších městech můžete najít pomocí předchozího formuláře.

Hotely Maastricht

Maastricht leží v oblasti Limburg, Nizozemí (viz mapa Maastricht).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Maastricht (navštivte průvodce hotely Maastricht pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Maastricht je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Maastricht

další hotely Maastricht »
Hotel Le Roi Maastricht: fotografie

Hotel Le Roi Maastricht ***

V hotelu Le Roi, host je králem. Hotel Le Roi bych Vás pozvat na zkušenosti Maastrichtu a její krásné scenérie. Hotel Le Roi je moderní-klasické, tři hvězdičky městský hotel s citem pro tradici Limburger pohostinnosti.

Hostel & Housing Oh Là Là Mosae: fotografie

Hostel & Housing Oh Là Là Mosae

Tento moderní město hostel nabízí výhodné poloze v srdci Maastricht, podél klidné řeky Meuse. Užijte si jednoduchý, elegantní pokoje, stylový bar salonek a vkusné brasserie.

Hotel Van der Valk Maastricht: fotografie

Hotel Van der Valk Maastricht ****

Hotel Van der Valk Maastrichtu je synonymem pro osobní pozornost, pohostinnost a vynikající poměr cena / kvalita poměru. Hotel Van der Valk Maastrichtu se nachází v blízkosti centra, přímo na MECC a dálnici A2 směr Liège nebo v Eindhovenu.

Hotely Berg en Terblijt

Terblijt leží v oblasti Limburg, Nizozemí (viz mapa Berg en Terblijt).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Terblijt (navštivte průvodce hotely Terblijt pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Terblijt je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Terblijt

další hotely Berg en Terblijt »
Hotel Restaurant Huis aan de Rots: fotografie

Hotel Restaurant Huis aan de Rots **

Nachází se v krásném údolí Geul, tento malý a útulný hotel nabízí jednoduché, ale přesto elegantní pokojů. Užijte si zeleně, venkovní terasa a útulný bar.

Hotel Kasteel Geulzicht - Hampshire Classic: fotografie

Hotel Kasteel Geulzicht - Hampshire Classic ****

Zkušenosti klasické ubytování v tomto autentickém zámku, v zeleném údolí Geul, a dopřát v klidu a pohody venkova.

Hotel Lamerichs: fotografie

Hotel Lamerichs ***

Hotel se nachází na úpatí vrchu Geulhemmerberg, ve střední části lesů. Maastricht Bourgondian s jeho životním stylem a památek je blízko. Tento hotel obsahuje veškerý luxus a má domáckou atmosféru.

Hotely Slenaken

Slenaken leží v oblasti Limburg, Nizozemí (viz mapa Slenaken).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Slenaken (navštivte průvodce hotely Slenaken pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Slenaken je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Slenaken

další hotely Slenaken »
Best Western Hotel Slenaken: fotografie

Best Western Hotel Slenaken ****

Komfortní 4 * hotel v nejjižnějším cípu Nizozemska. Tento hotel má ideální polohu pro cykloturistiku, pěší nebo automobilové výlety do okolí. Ocitnete v blízkosti měst, jako je Maastricht, Heerlen a Vaals v tomto hotelu je ideální i pro město ...

Hotel Restaurant Slenaker Vallei: fotografie

Hotel Restaurant Slenaker Vallei ***

Nachází se v krajině jižních Limburg v malebné vesničce Slenaken, hotel je dobře-známý pro svůj přátelský personál a jídlo vytvořené v francouzsko-burgundské kuchyně.

Hotel Residentie Slenaeken: fotografie

Hotel Residentie Slenaeken

Hotel Residentie Slenaken je rodinný hotel v krásné zelené oblasti Limburg. Take příjemnou procházku v tomto regionu a do jisté míry využít bezplatné parkoviště v hotelu během vašeho pobytu.

Hotely Kerkrade

Kerkrade leží v oblasti Limburg, Nizozemí (viz mapa Kerkrade).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Kerkrade (navštivte průvodce hotely Kerkrade pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Kerkrade je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Kerkrade

další hotely Kerkrade »
Hotel Brughof/ Kasteel Erenstein: fotografie

Hotel Brughof/ Kasteel Erenstein ****

Na okraji přírodní rezervace Údolí Anstel tento autentický dům nabízí luxusní pokoje a apartmány. Posezení v krásném nádvoří a večeřet na zámku.

Golden Tulip Parkstad Zuid Limburg: fotografie

Golden Tulip Parkstad Zuid Limburg ****

Golden Tulip Parkstad Zuid Limburg se nachází kousek od německých a belgických hranic. The Parkstad Limburg Stadion z Roda JC Kerkrade fotbalisté se nachází hned vedle dveří.

Fletcher Hotel-Restaurant Kasteel Erenstein: fotografie

Fletcher Hotel-Restaurant Kasteel Erenstein ****

Fletcher Hotel-Restaurant Kasteel Erenstein má zvláštní vchod do ZOO GaiaPark Kerkrade. Nabízí jedinečný zážitek ze spaní mezi zvířaty. Hotel nabízí luxusní apartmány, které jsou příjemně vyzdobené.

Hotely Venlo

Venlo leží v oblasti Limburg, Nizozemí (viz mapa Venlo).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Venlo (navštivte průvodce hotely Venlo pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Venlo je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Venlo

další hotely Venlo »
Van der Valk Hotel Venlo: fotografie

Van der Valk Hotel Venlo ****

Jsme rádi Představujeme Vám mnoho atraktivních možností hotelu Venlo. Jako náš host, můžete se spolehnout na příjemný pobyt.

Bilderberg Hotel De Bovenste Molen: fotografie

Bilderberg Hotel De Bovenste Molen ****

Bilderberg Hotel De Molen Bovenste se nachází v zelené lesní plochy v blízkosti města Venlo. Užijte si idylické místo, množství wellness zařízení a zaparkovat auto zdarma.

Valuas: fotografie

Valuas ****

Scénické poloze u řeky se zahradní terasou, pivnice intimní a elegantní restaurace na Valuas kombinovat. Hosté využívají bezplatné Wi-Fi a klidném prostředí vedle přírodní rezervace.

Hotely Schin op Geul

Schin op Geul leží v oblasti Limburg, Nizozemí (viz mapa Schin op Geul).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Schin op Geul (navštivte průvodce hotely Schin op Geul pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Schin op Geul je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Schin op Geul

další hotely Schin op Geul »
Hotel - Restaurant 't Valkennest: fotografie

Hotel - Restaurant 't Valkennest ***

Hotel-Restaurant 't Valkennest je okouzlující a moderní 3-hvězdičkový hotel, nacházející se v 15. století farmu. Nachází se na soutoku Gerendal a Geuldal, tento hotel je obklopen krásnou přírodou a živé kultury.

Landhotel Heuvelzicht: fotografie

Landhotel Heuvelzicht ***

Romantický hotel v krásném dřevin a restfull dispozice s 25 pohodlných pokojů. Města jako Achen, Maastricht en Heerlen jsou do 15 km. Vybavení: Restaurace, rozšířené snídaně a večeře výborné.

Hotel Restaurant Op De Beek: fotografie

Hotel Restaurant Op De Beek ***

Hotel Restaurant Op De Beek je pohostinné místo, kde si můžete vychutnat klid a prostorné a pohodlné ubytování. Zahrada je krásná s květinami a útulné míst k sezení.

Hotely Gulpen

Gulpen leží v oblasti Limburg, Nizozemí (viz mapa Gulpen).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Gulpen (navštivte průvodce hotely Gulpen pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Gulpen je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Gulpen

další hotely Gulpen »
Hotel-Restaurant Gulpenerland: fotografie

Hotel-Restaurant Gulpenerland ****

Tento zcela zrekonstruovaný hotel funkce i-vybavené pokoje, zvoucí prostory pro relaxaci a opravdu přívětivá atmosféra. Nadšené pracovníky je věnována tomu, aby váš pobyt co nejpříjemnější.

Hotel Gulpen: fotografie

Hotel Gulpen ***

Tento stylový a tradiční hotel nabízí útulný základny v krásném údolí Gulp. Užijte si vynikající restaurace, útulný bar salonek a bezplatné Wi-Fi připojení.

Bel Air: fotografie

Bel Air ***

Tento útulný pobyt v půvabné Gulpen nabízí jednoduché pokoje, stylové prostředí a atraktivní restaurace. Těžit z free Wi-Fi a bez on-site parking.

Hotely Valkenburg

Valkenburg leží v oblasti Limburg, Nizozemí (viz mapa Valkenburg).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Valkenburg (navštivte průvodce hotely Valkenburg pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Valkenburg je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Valkenburg

další hotely Valkenburg »
Buitenzorg: fotografie

Buitenzorg *

Velmi blízko od autobusového a vlakového nádraží v Valkenburg, tato rodina-run hotel nabízí old-módní pohostinnost a osobní služby. Těžit z free Wi-Fi a bezplatné parkování.

Wellness Hotel Tummers: fotografie

Wellness Hotel Tummers ****

Přes ulici od vlakového nádraží Valkenburg, Wellness Hotel nabízí Tummers rozsáhlé wellness procedur a in-house restauraci. Prostorné apartmány a apartmány jsou vybaveny vlastním sauny a TV s plochou obrazovkou.

Grand Hotel Voncken - Hampshire Classic: fotografie

Grand Hotel Voncken - Hampshire Classic ****

Grand Hotel & Restaurant Voncken, stylový hotel se nachází v centru Valkenburg aan de Geul, jeden z nejvíce společenský města Limburg.

Hotely Roermond

Roermond leží v oblasti Limburg, Nizozemí (viz mapa Roermond).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Roermond (navštivte průvodce hotely Roermond pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Roermond je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Roermond

další hotely Roermond »
Fletcher Landhotel Bosrijk Roermond: fotografie

Fletcher Landhotel Bosrijk Roermond ****

Obklopené strhující přírody zatím jen 10 minut jízdy od centra Roermond, tato rodina-run hotel kombinuje 4-hvězdičkové kvality s osobním přístupem.

TheaterHotel De Oranjerie: fotografie

TheaterHotel De Oranjerie ****

Luxus, horní pohostinství a čistý požitek, jsou základními stavebními kameny tohoto 4-hvězdičkový hotel, kde hosté se hýčkat od okamžiku, kdy dorazí.

Hotel de Oolderhofjes: fotografie

Hotel de Oolderhofjes ****

Krásně se nachází na okraji města, obklopené vodou a pole, tento luxusní hotel nabízí exkluzivní suites, Luxusní restaurace a ideální příležitost k odpočinku.

Hotely Epen

Epen leží v oblasti Limburg, Nizozemí (viz mapa Epen).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Epen (navštivte průvodce hotely Epen pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Epen je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Epen

další hotely Epen »
Best Western Hotel Os Heem: fotografie

Best Western Hotel Os Heem ****

Feel Vítejte v Best Western Hotel Os Heem, pohostinné místo, kde si můžete vychutnat klid, příroda, prostor, speciální jídla a stylové ubytování.

Holland Inn Alkema Epen: fotografie

Holland Inn Alkema Epen ***

Hosté se, že nám kvalifikace; Royal FamilyHotel. Royal protože jeho atmosféra, komfort a pohostinnost. Familyhotel, protože všichni budou cítit vítáni, od podnikatelů pro podnikatelský děti. A to je skutečný kompliment.

Ons Epen: fotografie

Ons Epen ***

Appartementen Hotel Ons Epen je příjemný hotel se nachází v centru obce v klidné oblasti v provincii Limburg. Cítit jako doma v prostorných pokojích a apartmánech a relaxace ve wellness centru.

Hotely Limburg: rezervace ubytování

Poloha oblasti Limburg

– viz mapa Limburg »

Limburg leží ve státě Nizozemí.

Rezervace ubytování: Limburg – žádné rezervační poplatky, garance nejnižší ceny

Rezervace ubytování on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů v oblasti Limburg, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů. Na této stránce uvádíme přehled hotelů v oblasti Limburg.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování v oblasti Limburg Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Recenze hotelů Limburg – viz záložka "Hodnocení hostů" prezentace jednotlivých hotelů. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely v oblasti Limburg. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu některých hotelů v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.