3D mapa Amsterdam

Satelitní mapa Amsterdam

název bez diakritiky: Amsterdam
správní zařazení: Noord-Holland, Nizozemí, Evropa
zeměpisná poloha: 52° 21' 0" North, 4° 55' 0" East

Amsterdam a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa AmsterdamVítejte na stránce věnované satelitní mapě Amsterdam. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Amsterdam, administrativně je místo zařazeno do oblasti Noord-Holland, Nizozemí, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 52° 21' 0" North, 4° 55' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Amsterdam v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Amsterdam

Hotely Amsterdam: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Amsterdam: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Amsterdam, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Amsterdam Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Amsterdam. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Amsterdam

3D mapa Amsterdam v Google Earth

satelitní 3D mapa Amsterdam, Nizozemí

3D mapa AmsterdamGoogle Earth – podívejte se na Amsterdam z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Amsterdam dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Amsterdam shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Amsterdam, Nizozemí v Google Earth »

Letiště Amsterdam a okolí

Letiště ve městě Amsterdam a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Amsterdam říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Amsterdam (Nizozemí)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Amsterdam a celou oblast Nizozemí. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Amsterdam

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Amsterdam: textový odkaz

satelitní mapu Amsterdam: obrázkový odkaz

satelitní mapu Amsterdam

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Amsterdam: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Amsterdam: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Amsterdam: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Pabouga v oblasti Partiaga, Tapoa, Burkina Faso
  2. Sogutozu v oblasti Mardin, Turecko
  3. Hoosac Tunnel Station v oblasti Franklin County, Massachusetts, Spojené státy americké
  4. Goth Bhindki v oblasti Sukkur, Sind, Pákistán
  5. Changdong-ni v oblasti North Hwanghae, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.