3D mapa Nieuwe Meer

Satelitní mapa Nieuwe Meer

název bez diakritiky: Nieuwe Meer
správní zařazení: Noord-Holland, Nizozemí, Evropa
zeměpisná poloha: 52° 20' 0" North, 4° 49' 0" East

Nieuwe Meer a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Nieuwe MeerVítejte na stránce věnované satelitní mapě Nieuwe Meer. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Nieuwe Meer, administrativně je místo zařazeno do oblasti Noord-Holland, Nizozemí, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 52° 20' 0" North, 4° 49' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Nieuwe Meer v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Nieuwe Meer

Hotely Nieuwe Meer: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Nieuwe Meer: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Nieuwe Meer, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Nieuwe Meer Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Nieuwe Meer. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Nieuwe Meer

3D mapa Nieuwe Meer v Google Earth

satelitní 3D mapa Nieuwe Meer, Nizozemí

3D mapa Nieuwe MeerGoogle Earth – podívejte se na Nieuwe Meer z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Nieuwe Meer dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Nieuwe Meer shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Nieuwe Meer, Nizozemí v Google Earth »

Letiště Nieuwe Meer a okolí

Letiště ve městě Nieuwe Meer a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Nieuwe Meer říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Nieuwe Meer (Nizozemí)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Nieuwe Meer a celou oblast Nizozemí. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Nieuwe Meer

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Nieuwe Meer: textový odkaz

satelitní mapu Nieuwe Meer: obrázkový odkaz

satelitní mapu Nieuwe Meer

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Nieuwe Meer: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Nieuwe Meer: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Nieuwe Meer: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Sangilikulama v oblasti North Central, Srí Lanka
  2. Horni Radoun v oblasti Jindřichův Hradec, Jihočeský kraj, Česká republika
  3. Lungsoda-an v oblasti Bohol, Region 7, Filipíny

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.