3D mapa Ørsjødal

Satelitní mapa Ørsjødal

název bez diakritiky: Orsjodal
správní zařazení: Nord-Trondelag, Norsko, Evropa
zeměpisná poloha: 63° 47' 0" North, 10° 30' 0" East

Ørsjødal a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa OrsjodalVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ørsjødal. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Orsjodal, administrativně je místo zařazeno do oblasti Nord-Trondelag, Norsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 63° 47' 0" North, 10° 30' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ørsjødal v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ørsjødal

Hotely Ørsjødal: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ørsjødal: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ørsjødal, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ørsjødal Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ørsjødal. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ørsjødal

3D mapa Ørsjødal v Google Earth

satelitní 3D mapa Ørsjødal, Norsko

3D mapa ØrsjødalGoogle Earth – podívejte se na Ørsjødal z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ørsjødal dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ørsjødal shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ørsjødal, Norsko v Google Earth »

Letiště Ørsjødal a okolí

Letiště ve městě Ørsjødal a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ørsjødal říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ørsjødal (Norsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ørsjødal a celou oblast Norsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ørsjødal

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ørsjødal: textový odkaz

satelitní mapu Ørsjødal: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ørsjødal

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ørsjødal: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ørsjødal: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ørsjødal: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Agua Fria v oblasti Itacare, Bahia, Brazílie
  2. Goth Waledino Thebo v oblasti Hyderabad, Sind, Pákistán
  3. Matopangi v oblasti Davao Del Sur, Region 11, Filipíny
  4. Nuevo Encinillas v oblasti Aldama, Chihuahua, Mexiko
  5. Asromi v oblasti NDjamena, Chari-Baguimi, Čad
  6. Tulang v oblasti Bohol, Region 7, Filipíny

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.