3D mapa Port Awanui

Satelitní mapa Port Awanui

název bez diakritiky: Port Awanui
správní zařazení: East Cape, Nový Zéland, Austrálie a Oceánie
zeměpisná poloha: 37° 50' 0" South, 178° 27' 0" East

Port Awanui a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Port AwanuiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Port Awanui. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Port Awanui, administrativně je místo zařazeno do oblasti East Cape, Nový Zéland, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 37° 50' 0" South, 178° 27' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Port Awanui v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Port Awanui

Hotely Port Awanui: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Port Awanui: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Port Awanui, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Port Awanui Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Port Awanui. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Port Awanui

3D mapa Port Awanui v Google Earth

satelitní 3D mapa Port Awanui, Nový Zéland

3D mapa Port AwanuiGoogle Earth – podívejte se na Port Awanui z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Port Awanui dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Port Awanui shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Port Awanui, Nový Zéland v Google Earth »

Letiště Port Awanui a okolí

Letiště ve městě Port Awanui a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Port Awanui říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Port Awanui (Nový Zéland)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Port Awanui a celou oblast Nový Zéland. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Port Awanui

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Port Awanui: textový odkaz

satelitní mapu Port Awanui: obrázkový odkaz

satelitní mapu Port Awanui

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Port Awanui: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Port Awanui: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Port Awanui: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Baranduda v oblasti Wodonga, Victoria, Austrálie
  2. Ubaguchi v oblasti Yamanashi, Chubu, Japonsko
  3. `Izbat at Tarzi v oblasti Kafr-El-Sheikh, Lower Egypt, Egypt

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.