3D mapa Salmīyah

Satelitní mapa Salmīyah

název bez diakritiky: Salmiyah
správní zařazení: Sur, A Sharqiya, Omán, Asie
zeměpisná poloha: 22° 31' 43" North, 59° 31' 44" East

Salmīyah a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa SalmiyahVítejte na stránce věnované satelitní mapě Salmīyah. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Salmiyah, administrativně je místo zařazeno do oblasti Sur, A Sharqiya, Omán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 22° 31' 43" North, 59° 31' 44" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Salmīyah v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Salmīyah

Hotely Salmīyah: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Salmīyah: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Salmīyah, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Salmīyah Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Salmīyah. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Salmīyah

3D mapa Salmīyah v Google Earth

satelitní 3D mapa Salmīyah, Omán

3D mapa SalmīyahGoogle Earth – podívejte se na Salmīyah z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Salmīyah dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Salmīyah shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Salmīyah, Omán v Google Earth »

Letiště Salmīyah a okolí

Letiště ve městě Salmīyah a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Salmīyah říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Salmīyah (Omán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Salmīyah a celou oblast Omán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Salmīyah

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Salmīyah: textový odkaz

satelitní mapu Salmīyah: obrázkový odkaz

satelitní mapu Salmīyah

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Salmīyah: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Salmīyah: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Salmīyah: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Nerian v oblasti Kupwara (Muzaffarabad), Jammu and Kashmir, Pákistán
  2. Karlby v oblasti Hobro, Nordjylland, Dánsko
  3. Amboahangimamy v oblasti Vangaindrano, Fianarantsoa, Madagaskar
  4. Yakimanka v oblasti Shuyskiy rayon, Ivanovskaya Oblast, Rusko
  5. Wan Hseninkiao v oblasti Mong Yawng, Shan, Barma

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.