3D mapa Ad Duwaykah

Satelitní mapa Ad Duwaykah

název bez diakritiky: Ad Duwaykah
správní zařazení: Barka, Al Batnah, Omán, Asie
zeměpisná poloha: 23° 41' 55" North, 58° 2' 14" East

Ad Duwaykah a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ad DuwaykahVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ad Duwaykah. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ad Duwaykah, administrativně je místo zařazeno do oblasti Barka, Al Batnah, Omán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 23° 41' 55" North, 58° 2' 14" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ad Duwaykah v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ad Duwaykah

Hotely Ad Duwaykah: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ad Duwaykah: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ad Duwaykah, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ad Duwaykah Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ad Duwaykah. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ad Duwaykah

3D mapa Ad Duwaykah v Google Earth

satelitní 3D mapa Ad Duwaykah, Omán

3D mapa Ad DuwaykahGoogle Earth – podívejte se na Ad Duwaykah z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ad Duwaykah dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ad Duwaykah shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ad Duwaykah, Omán v Google Earth »

Letiště Ad Duwaykah a okolí

Letiště ve městě Ad Duwaykah a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ad Duwaykah říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ad Duwaykah (Omán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ad Duwaykah a celou oblast Omán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ad Duwaykah

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ad Duwaykah: textový odkaz

satelitní mapu Ad Duwaykah: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ad Duwaykah

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ad Duwaykah: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ad Duwaykah: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ad Duwaykah: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Bartna Gora v oblasti Suwalki I, Podlaskie, Polsko
  2. Komarovka v oblasti Pavlodar, Kazachstán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.