3D mapa Sukaykirā'

Satelitní mapa Sukaykirā'

název bez diakritiky: Sukaykira'
správní zařazení: Omán, Asie
zeměpisná poloha: 22° 32' 57" North, 59° 31' 17" East

Sukaykirā' a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Sukaykira'Vítejte na stránce věnované satelitní mapě Sukaykirā'. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Sukaykira', administrativně je místo zařazeno do oblasti Omán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 22° 32' 57" North, 59° 31' 17" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Sukaykirā' v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Sukaykirā'

Hotely Sukaykirā': rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Sukaykirā': garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Sukaykirā', od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Sukaykirā' Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Sukaykirā'. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Sukaykirā'

3D mapa Sukaykirā' v Google Earth

satelitní 3D mapa Sukaykirā', Omán

3D mapa Sukaykirā'Google Earth – podívejte se na Sukaykirā' z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Sukaykirā' dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Sukaykirā' shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Sukaykirā', Omán v Google Earth »

Letiště Sukaykirā' a okolí

Letiště ve městě Sukaykirā' a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Sukaykirā' říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Sukaykirā' (Omán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Sukaykirā' a celou oblast Omán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Sukaykirā'

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Sukaykirā': textový odkaz

satelitní mapu Sukaykirā': obrázkový odkaz

satelitní mapu Sukaykirā'

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Sukaykirā': malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Sukaykirā': středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Sukaykirā': velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Bukoyemka v oblasti Odeska, Ukrajina
  2. Les Agnels v oblasti Apt, Vaucluse, Provence-Alpes-Cote dAzur, Francie
  3. Rarhi v oblasti Comilla Zl, Chittagong Div, Bangladéš
  4. Kandetta v oblasti Uva, Srí Lanka
  5. Umm Zaba'ir v oblasti Karak, Jordánsko
  6. Lenino v oblasti Odoevskiy rayon, Tulskaya Oblast, Rusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.