3D mapa Santon

Satelitní mapa Santon

název bez diakritiky: Santon
správní zařazení: Ostrov Man, Evropa
zeměpisná poloha: 54° 7' 0" North, 4° 35' 0" West

Santon a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa SantonVítejte na stránce věnované satelitní mapě Santon. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Santon, administrativně je místo zařazeno do oblasti Ostrov Man, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 54° 7' 0" North, 4° 35' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Santon v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Santon

Hotely Santon: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Santon: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Santon, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Santon Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Santon. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Santon

3D mapa Santon v Google Earth

satelitní 3D mapa Santon, Ostrov Man

3D mapa SantonGoogle Earth – podívejte se na Santon z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Santon dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Santon shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Santon, Ostrov Man v Google Earth »

Letiště Santon a okolí

Letiště ve městě Santon a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Santon říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Santon (Ostrov Man)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Santon a celou oblast Ostrov Man. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Santon

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Santon: textový odkaz

satelitní mapu Santon: obrázkový odkaz

satelitní mapu Santon

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Santon: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Santon: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Santon: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Horni Kamenec v oblasti Klatovy, Plzeňský kraj, Česká republika
  2. Cardiff v oblasti Lake Macquarie, New South Wales, Austrálie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.