3D mapa Lohi Hāfiz

Satelitní mapa Lohi Hāfiz

název bez diakritiky: Lohi Hafiz
správní zařazení: Kachhi, Baluchistan, Pákistán, Asie
zeměpisná poloha: 28° 56' 20" North, 68° 6' 0" East

Lohi Hāfiz a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Lohi HafizVítejte na stránce věnované satelitní mapě Lohi Hāfiz. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Lohi Hafiz, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kachhi, Baluchistan, Pákistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 28° 56' 20" North, 68° 6' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Lohi Hāfiz v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Lohi Hāfiz

Hotely Lohi Hāfiz: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Lohi Hāfiz: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Lohi Hāfiz, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Lohi Hāfiz Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Lohi Hāfiz. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Lohi Hāfiz

3D mapa Lohi Hāfiz v Google Earth

satelitní 3D mapa Lohi Hāfiz, Pákistán

3D mapa Lohi HāfizGoogle Earth – podívejte se na Lohi Hāfiz z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Lohi Hāfiz dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Lohi Hāfiz shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Lohi Hāfiz, Pákistán v Google Earth »

Letiště Lohi Hāfiz a okolí

Letiště ve městě Lohi Hāfiz a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Lohi Hāfiz říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Lohi Hāfiz (Pákistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Lohi Hāfiz a celou oblast Pákistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Lohi Hāfiz

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Lohi Hāfiz: textový odkaz

satelitní mapu Lohi Hāfiz: obrázkový odkaz

satelitní mapu Lohi Hāfiz

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Lohi Hāfiz: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Lohi Hāfiz: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Lohi Hāfiz: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Matanzas v oblasti El Marques, Queretaro, Mexiko
  2. Clonegath Cross Roads v oblasti Kildare, East, Irsko
  3. Prnjavor v oblasti Federacija Bosne i Hercegovine, Bosna a Hercegovina
  4. Talalar v oblasti Azerbaydzhan Territor, Ázerbájdžán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.