3D mapa Tarīn

Satelitní mapa Tarīn

název bez diakritiky: Tarin
správní zařazení: Loralai, Baluchistan, Pákistán, Asie
zeměpisná poloha: 29° 48' 30" North, 69° 36' 10" East

Tarīn a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa TarinVítejte na stránce věnované satelitní mapě Tarīn. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Tarin, administrativně je místo zařazeno do oblasti Loralai, Baluchistan, Pákistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 29° 48' 30" North, 69° 36' 10" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Tarīn v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Tarīn

Hotely Tarīn: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Tarīn: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Tarīn, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Tarīn Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Tarīn. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Tarīn

3D mapa Tarīn v Google Earth

satelitní 3D mapa Tarīn, Pákistán

3D mapa TarīnGoogle Earth – podívejte se na Tarīn z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Tarīn dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Tarīn shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Tarīn, Pákistán v Google Earth »

Letiště Tarīn a okolí

Letiště ve městě Tarīn a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Tarīn říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Tarīn (Pákistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Tarīn a celou oblast Pákistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Tarīn

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Tarīn: textový odkaz

satelitní mapu Tarīn: obrázkový odkaz

satelitní mapu Tarīn

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Tarīn: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Tarīn: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Tarīn: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Mocifas da Nazare v oblasti Soure, Baixo Mondego, Centro, Portugalsko
  2. Chak One Hundred Thirty-eight v oblasti Bahawalpur, Punjab, Pákistán
  3. Ban Wat Luang v oblasti Chon Buri, Central, Thajsko
  4. Curral de Pedras v oblasti Correntina, Bahia, Brazílie
  5. Samukopa v oblasti Sesheke, Western, Zambie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.