3D mapa Chat Kach

Satelitní mapa Chat Kach

název bez diakritiky: Chat Kach
správní zařazení: Pishin, Baluchistan, Pákistán, Asie
zeměpisná poloha: 30° 57' 40" North, 66° 49' 15" East

Chat Kach a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Chat KachVítejte na stránce věnované satelitní mapě Chat Kach. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Chat Kach, administrativně je místo zařazeno do oblasti Pishin, Baluchistan, Pákistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 30° 57' 40" North, 66° 49' 15" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Chat Kach v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Chat Kach

Hotely Chat Kach: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Chat Kach: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Chat Kach, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Chat Kach Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Chat Kach. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Chat Kach

3D mapa Chat Kach v Google Earth

satelitní 3D mapa Chat Kach, Pákistán

3D mapa Chat KachGoogle Earth – podívejte se na Chat Kach z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Chat Kach dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Chat Kach shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Chat Kach, Pákistán v Google Earth »

Letiště Chat Kach a okolí

Letiště ve městě Chat Kach a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Chat Kach říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Chat Kach (Pákistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Chat Kach a celou oblast Pákistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Chat Kach

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Chat Kach: textový odkaz

satelitní mapu Chat Kach: obrázkový odkaz

satelitní mapu Chat Kach

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Chat Kach: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Chat Kach: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Chat Kach: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Yegindykol' v oblasti Tselinograd, Kazachstán
  2. Spikenard (historical) v oblasti Jackson County, Oregon, Spojené státy americké
  3. Khunevtsi v oblasti Veliko Tarnovo, Bulharsko
  4. Dundoogan v oblasti Galway, West, Irsko
  5. Yougodogorou v oblasti Mopti, Mali

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.