3D mapa Pīr Muhammad Ghābai

Satelitní mapa Pīr Muhammad Ghābai

název bez diakritiky: Pir Muhammad Ghabai
správní zařazení: Pishin, Baluchistan, Pákistán, Asie
zeměpisná poloha: 30° 36' 15" North, 66° 29' 0" East

Pīr Muhammad Ghābai a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Pir Muhammad GhabaiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Pīr Muhammad Ghābai. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Pir Muhammad Ghabai, administrativně je místo zařazeno do oblasti Pishin, Baluchistan, Pákistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 30° 36' 15" North, 66° 29' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Pīr Muhammad Ghābai v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Pīr Muhammad Ghābai

Hotely Pīr Muhammad Ghābai: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Pīr Muhammad Ghābai: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Pīr Muhammad Ghābai, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Pīr Muhammad Ghābai Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Pīr Muhammad Ghābai. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Pīr Muhammad Ghābai

3D mapa Pīr Muhammad Ghābai v Google Earth

satelitní 3D mapa Pīr Muhammad Ghābai, Pákistán

3D mapa Pīr Muhammad GhābaiGoogle Earth – podívejte se na Pīr Muhammad Ghābai z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Pīr Muhammad Ghābai dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Pīr Muhammad Ghābai shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Pīr Muhammad Ghābai, Pákistán v Google Earth »

Letiště Pīr Muhammad Ghābai a okolí

Letiště ve městě Pīr Muhammad Ghābai a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Pīr Muhammad Ghābai říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Pīr Muhammad Ghābai (Pákistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Pīr Muhammad Ghābai a celou oblast Pákistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Pīr Muhammad Ghābai

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Pīr Muhammad Ghābai: textový odkaz

satelitní mapu Pīr Muhammad Ghābai: obrázkový odkaz

satelitní mapu Pīr Muhammad Ghābai

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Pīr Muhammad Ghābai: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Pīr Muhammad Ghābai: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Pīr Muhammad Ghābai: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Warszkowo v oblasti Wejherowo, Pomorskie, Polsko
  2. Kiptagich v oblasti Rift Valley, Keňa
  3. Foloni v oblasti Oueleni, Kenedougou, Burkina Faso
  4. Huajintepec v oblasti Dist. Jamiltepec, Oaxaca, Mexiko
  5. Basbaglar v oblasti Erzurum, Turecko
  6. Dakshin Bil Dauli v oblasti Manikganj Zl, Dhaka Div, Bangladéš

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.