3D mapa Astarābād

Satelitní mapa Astarābād

název bez diakritiky: Astarabad
správní zařazení: Turbat, Baluchistan, Pákistán, Asie
zeměpisná poloha: 26° 2' 0" North, 62° 59' 0" East

Astarābād a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa AstarabadVítejte na stránce věnované satelitní mapě Astarābād. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Astarabad, administrativně je místo zařazeno do oblasti Turbat, Baluchistan, Pákistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 26° 2' 0" North, 62° 59' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Astarābād v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Astarābād

Hotely Astarābād: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Astarābād: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Astarābād, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Astarābād Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Astarābād. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Astarābād

3D mapa Astarābād v Google Earth

satelitní 3D mapa Astarābād, Pákistán

3D mapa AstarābādGoogle Earth – podívejte se na Astarābād z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Astarābād dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Astarābād shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Astarābād, Pákistán v Google Earth »

Letiště Astarābād a okolí

Letiště ve městě Astarābād a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Astarābād říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Astarābād (Pákistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Astarābād a celou oblast Pákistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Astarābād

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Astarābād: textový odkaz

satelitní mapu Astarābād: obrázkový odkaz

satelitní mapu Astarābād

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Astarābād: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Astarābād: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Astarābād: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Mererie v oblasti Goz Beida, Ouaddai, Čad
  2. Ch'onsang-dong v oblasti North Hamgyong, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)
  3. Agersnap v oblasti Olgod, Ribe, Dánsko
  4. Cibuntu Satu v oblasti Bandung, Jawa Barat, Indonésie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.