3D mapa Qila Hāji Hayāt Khān

Satelitní mapa Qila Hāji Hayāt Khān

název bez diakritiky: Qila Haji Hayat Khan
správní zařazení: Zhob, Baluchistan, Pákistán, Asie
zeměpisná poloha: 30° 43' 5" North, 68° 24' 15" East

Qila Hāji Hayāt Khān a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Qila Haji Hayat KhanVítejte na stránce věnované satelitní mapě Qila Hāji Hayāt Khān. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Qila Haji Hayat Khan, administrativně je místo zařazeno do oblasti Zhob, Baluchistan, Pákistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 30° 43' 5" North, 68° 24' 15" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Qila Hāji Hayāt Khān v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Qila Hāji Hayāt Khān

Hotely Qila Hāji Hayāt Khān: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Qila Hāji Hayāt Khān: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Qila Hāji Hayāt Khān, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Qila Hāji Hayāt Khān Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Qila Hāji Hayāt Khān. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Qila Hāji Hayāt Khān

3D mapa Qila Hāji Hayāt Khān v Google Earth

satelitní 3D mapa Qila Hāji Hayāt Khān, Pákistán

3D mapa Qila Hāji Hayāt KhānGoogle Earth – podívejte se na Qila Hāji Hayāt Khān z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Qila Hāji Hayāt Khān dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Qila Hāji Hayāt Khān shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Qila Hāji Hayāt Khān, Pákistán v Google Earth »

Letiště Qila Hāji Hayāt Khān a okolí

Letiště ve městě Qila Hāji Hayāt Khān a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Qila Hāji Hayāt Khān říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Qila Hāji Hayāt Khān (Pákistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Qila Hāji Hayāt Khān a celou oblast Pákistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Qila Hāji Hayāt Khān

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Qila Hāji Hayāt Khān: textový odkaz

satelitní mapu Qila Hāji Hayāt Khān: obrázkový odkaz

satelitní mapu Qila Hāji Hayāt Khān

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Qila Hāji Hayāt Khān: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Qila Hāji Hayāt Khān: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Qila Hāji Hayāt Khān: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Chak Krishnapur v oblasti Natore Zl, Rajshahi Div, Bangladéš
  2. Liantang v oblasti Jinjiang, Fujian, Čína
  3. Talhada v oblasti Belem de Sao Fco, Pernambuco, Brazílie
  4. Kapi v oblasti Sheikhupura, Punjab, Pákistán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.