3D mapa Star Pata

Satelitní mapa Star Pata

název bez diakritiky: Star Pata
správní zařazení: Khyber, F.a.T.a., Pákistán, Asie
zeměpisná poloha: 33° 51' 18" North, 70° 29' 34" East

Star Pata a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Star PataVítejte na stránce věnované satelitní mapě Star Pata. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Star Pata, administrativně je místo zařazeno do oblasti Khyber, F.a.T.a., Pákistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 33° 51' 18" North, 70° 29' 34" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Star Pata v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Star Pata

Hotely Star Pata: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Star Pata: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Star Pata, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Star Pata Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Star Pata. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Star Pata

3D mapa Star Pata v Google Earth

satelitní 3D mapa Star Pata, Pákistán

3D mapa Star PataGoogle Earth – podívejte se na Star Pata z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Star Pata dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Star Pata shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Star Pata, Pákistán v Google Earth »

Letiště Star Pata a okolí

Letiště ve městě Star Pata a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Star Pata říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Star Pata (Pákistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Star Pata a celou oblast Pákistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Star Pata

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Star Pata: textový odkaz

satelitní mapu Star Pata: obrázkový odkaz

satelitní mapu Star Pata

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Star Pata: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Star Pata: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Star Pata: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kisdempuszta v oblasti Veszprem, Maďarsko
  2. Darapanan v oblasti Maguindanao, Region 12, Filipíny
  3. Polovinka v oblasti Kargasokskiy rayon, Tomskaya Oblast, Rusko
  4. Karangkembang v oblasti Kendari, Sulawesi Tenggara, Indonésie
  5. Akhyan-e Bozorg v oblasti West Azarbayejan, Írán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.