3D mapa Zamdo Mela

Satelitní mapa Zamdo Mela

název bez diakritiky: Zamdo Mela
správní zařazení: Kurram, F.a.T.a., Pákistán, Asie
zeměpisná poloha: 33° 48' 26" North, 70° 20' 21" East

Zamdo Mela a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Zamdo MelaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Zamdo Mela. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Zamdo Mela, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kurram, F.a.T.a., Pákistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 33° 48' 26" North, 70° 20' 21" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Zamdo Mela v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Zamdo Mela

Hotely Zamdo Mela: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Zamdo Mela: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Zamdo Mela, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Zamdo Mela Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Zamdo Mela. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Zamdo Mela

3D mapa Zamdo Mela v Google Earth

satelitní 3D mapa Zamdo Mela, Pákistán

3D mapa Zamdo MelaGoogle Earth – podívejte se na Zamdo Mela z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Zamdo Mela dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Zamdo Mela shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Zamdo Mela, Pákistán v Google Earth »

Letiště Zamdo Mela a okolí

Letiště ve městě Zamdo Mela a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Zamdo Mela říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Zamdo Mela (Pákistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Zamdo Mela a celou oblast Pákistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Zamdo Mela

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Zamdo Mela: textový odkaz

satelitní mapu Zamdo Mela: obrázkový odkaz

satelitní mapu Zamdo Mela

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Zamdo Mela: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Zamdo Mela: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Zamdo Mela: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Santa Barbara v oblasti Ocaa, Norte de Santander, Kolumbie
  2. Wajawari v oblasti Hong, Adamwara, Nigérie
  3. Lal Mahrah Ziarat v oblasti Dera Ismail Khan, N.W.F.P., Pákistán
  4. Tateyama v oblasti Tshiba, Kanto, Japonsko
  5. Montreal v oblasti Camden County, Missouri, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.