3D mapa Aba Khel

Satelitní mapa Aba Khel

název bez diakritiky: Aba Khel
správní zařazení: S. Waziristan, F.a.T.a., Pákistán, Asie
zeměpisná poloha: 32° 32' 58" North, 70° 16' 5" East

Aba Khel a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Aba KhelVítejte na stránce věnované satelitní mapě Aba Khel. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Aba Khel, administrativně je místo zařazeno do oblasti S. Waziristan, F.a.T.a., Pákistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 32° 32' 58" North, 70° 16' 5" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Aba Khel v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Aba Khel

Hotely Aba Khel: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Aba Khel: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Aba Khel, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Aba Khel Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Aba Khel. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Aba Khel

3D mapa Aba Khel v Google Earth

satelitní 3D mapa Aba Khel, Pákistán

3D mapa Aba KhelGoogle Earth – podívejte se na Aba Khel z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Aba Khel dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Aba Khel shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Aba Khel, Pákistán v Google Earth »

Letiště Aba Khel a okolí

Letiště ve městě Aba Khel a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Aba Khel říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Aba Khel (Pákistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Aba Khel a celou oblast Pákistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Aba Khel

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Aba Khel: textový odkaz

satelitní mapu Aba Khel: obrázkový odkaz

satelitní mapu Aba Khel

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Aba Khel: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Aba Khel: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Aba Khel: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Lari Ouzou v oblasti Chlef, Alžírsko
  2. Ban Kut Muang v oblasti Prachin Buri, Central, Thajsko
  3. Baroda v oblasti Morena, Madhya Pradesh, Indie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.