3D mapa Payori Mela

Satelitní mapa Payori Mela

název bez diakritiky: Payori Mela
správní zařazení: S. Waziristan, F.a.T.a., Pákistán, Asie
zeměpisná poloha: 31° 37' 49" North, 70° 1' 17" East

Payori Mela a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Payori MelaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Payori Mela. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Payori Mela, administrativně je místo zařazeno do oblasti S. Waziristan, F.a.T.a., Pákistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 31° 37' 49" North, 70° 1' 17" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Payori Mela v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Payori Mela

Hotely Payori Mela: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Payori Mela: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Payori Mela, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Payori Mela Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Payori Mela. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Payori Mela

3D mapa Payori Mela v Google Earth

satelitní 3D mapa Payori Mela, Pákistán

3D mapa Payori MelaGoogle Earth – podívejte se na Payori Mela z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Payori Mela dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Payori Mela shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Payori Mela, Pákistán v Google Earth »

Letiště Payori Mela a okolí

Letiště ve městě Payori Mela a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Payori Mela říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Payori Mela (Pákistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Payori Mela a celou oblast Pákistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Payori Mela

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Payori Mela: textový odkaz

satelitní mapu Payori Mela: obrázkový odkaz

satelitní mapu Payori Mela

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Payori Mela: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Payori Mela: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Payori Mela: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ban Chai Khao (1) v oblasti Nakhon Thammarat, Southern, Thajsko
  2. Stratford v oblasti Ogle County, Illinois, Spojené státy americké
  3. Sapi v oblasti Maguindanao, Region 12, Filipíny
  4. Ban Wang Mun Nara v oblasti Prachin Buri, Central, Thajsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.