3D mapa Utli Demāl

Satelitní mapa Utli Demāl

název bez diakritiky: Utli Demal
správní zařazení: Kupwara (Muzaffarabad), Jammu and Kashmir, Pákistán, Asie
zeměpisná poloha: 34° 57' 50" North, 74° 28' 40" East

Utli Demāl a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Utli DemalVítejte na stránce věnované satelitní mapě Utli Demāl. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Utli Demal, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kupwara (Muzaffarabad), Jammu and Kashmir, Pákistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 34° 57' 50" North, 74° 28' 40" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Utli Demāl v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Utli Demāl

Hotely Utli Demāl: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Utli Demāl: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Utli Demāl, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Utli Demāl Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Utli Demāl. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Utli Demāl

3D mapa Utli Demāl v Google Earth

satelitní 3D mapa Utli Demāl, Pákistán

3D mapa Utli DemālGoogle Earth – podívejte se na Utli Demāl z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Utli Demāl dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Utli Demāl shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Utli Demāl, Pákistán v Google Earth »

Letiště Utli Demāl a okolí

Letiště ve městě Utli Demāl a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Utli Demāl říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Utli Demāl (Pákistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Utli Demāl a celou oblast Pákistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Utli Demāl

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Utli Demāl: textový odkaz

satelitní mapu Utli Demāl: obrázkový odkaz

satelitní mapu Utli Demāl

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Utli Demāl: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Utli Demāl: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Utli Demāl: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ulak v oblasti Kapuas Hulu, Kalimantan Barat, Indonésie
  2. Goth Ratta Kohli v oblasti Tharparkar, Sind, Pákistán
  3. Ban Namgnouan v oblasti Samphanh, Phongsaly, Laos
  4. Naj` al Ahwal v oblasti Al Iskandariyah (Alex.), Urban Governates, Egypt

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.