3D mapa Goma

Satelitní mapa Goma

název bez diakritiky: Goma
správní zařazení: Ladakh (Leh), Jammu and Kashmir, Pákistán, Asie
zeměpisná poloha: 35° 9' 0" North, 76° 48' 0" East

Goma a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa GomaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Goma. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Goma, administrativně je místo zařazeno do oblasti Ladakh (Leh), Jammu and Kashmir, Pákistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 35° 9' 0" North, 76° 48' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Goma v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Goma

Hotely Goma: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Goma: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Goma, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Goma Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Goma. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Goma

3D mapa Goma v Google Earth

satelitní 3D mapa Goma, Pákistán

3D mapa GomaGoogle Earth – podívejte se na Goma z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Goma dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Goma shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Goma, Pákistán v Google Earth »

Letiště Goma a okolí

Letiště ve městě Goma a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Goma říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Goma (Pákistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Goma a celou oblast Pákistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Goma

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Goma: textový odkaz

satelitní mapu Goma: obrázkový odkaz

satelitní mapu Goma

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Goma: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Goma: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Goma: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Plane Bank v oblasti Cambria County, Pennsylvania, Spojené státy americké
  2. Jeffreyston v oblasti Pembrokeshire - Sir Benfro, Wales, Wales, Velká Británie
  3. Castello di Godego v oblasti Treviso, Veneto, Itálie
  4. Khaneqa v oblasti Badakhshan, Afghánistán
  5. La Aurora Hacienda v oblasti Tacna, Tacna, Peru

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.