3D mapa Dhok Bang

Satelitní mapa Dhok Bang

název bez diakritiky: Dhok Bang
správní zařazení: Abbottabad, N.W.F.P., Pákistán, Asie
zeměpisná poloha: 34° 9' 41" North, 72° 49' 38" East

Dhok Bang a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Dhok BangVítejte na stránce věnované satelitní mapě Dhok Bang. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Dhok Bang, administrativně je místo zařazeno do oblasti Abbottabad, N.W.F.P., Pákistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 34° 9' 41" North, 72° 49' 38" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Dhok Bang v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Dhok Bang

Hotely Dhok Bang: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Dhok Bang: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Dhok Bang, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Dhok Bang Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Dhok Bang. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Dhok Bang

3D mapa Dhok Bang v Google Earth

satelitní 3D mapa Dhok Bang, Pákistán

3D mapa Dhok BangGoogle Earth – podívejte se na Dhok Bang z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Dhok Bang dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Dhok Bang shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Dhok Bang, Pákistán v Google Earth »

Letiště Dhok Bang a okolí

Letiště ve městě Dhok Bang a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Dhok Bang říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Dhok Bang (Pákistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Dhok Bang a celou oblast Pákistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Dhok Bang

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Dhok Bang: textový odkaz

satelitní mapu Dhok Bang: obrázkový odkaz

satelitní mapu Dhok Bang

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Dhok Bang: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Dhok Bang: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Dhok Bang: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Spring Mills v oblasti Appomattox County, Virginia, Spojené státy americké
  2. Snead v oblasti Blount County, Alabama, Spojené státy americké
  3. Basti Koraian v oblasti Rahim Yar Khan, Punjab, Pákistán
  4. Chak Twenty-eight-One A L v oblasti Sahiwal, Punjab, Pákistán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.