3D mapa Ganhāri

Satelitní mapa Ganhāri

název bez diakritiky: Ganhari
správní zařazení: Abbottabad, N.W.F.P., Pákistán, Asie
zeměpisná poloha: 34° 8' 0" North, 73° 0' 0" East

Ganhāri a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa GanhariVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ganhāri. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ganhari, administrativně je místo zařazeno do oblasti Abbottabad, N.W.F.P., Pákistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 34° 8' 0" North, 73° 0' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ganhāri v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ganhāri

Hotely Ganhāri: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ganhāri: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ganhāri, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ganhāri Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ganhāri. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ganhāri

3D mapa Ganhāri v Google Earth

satelitní 3D mapa Ganhāri, Pákistán

3D mapa GanhāriGoogle Earth – podívejte se na Ganhāri z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ganhāri dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ganhāri shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ganhāri, Pákistán v Google Earth »

Letiště Ganhāri a okolí

Letiště ve městě Ganhāri a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ganhāri říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ganhāri (Pákistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ganhāri a celou oblast Pákistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ganhāri

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ganhāri: textový odkaz

satelitní mapu Ganhāri: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ganhāri

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ganhāri: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ganhāri: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ganhāri: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. El Retacho v oblasti Tamasopo, San Luis Potosi, Mexiko
  2. Ekondji v oblasti Mbam, Centre, Kamerun
  3. Franwood Pines v oblasti Palm Beach County, Florida, Spojené státy americké
  4. Welze v oblasti Hannover, Hannover, Niedersachsen, Německo
  5. Hoseyn`ali v oblasti Khuzestan, Írán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.