3D mapa Bānda Zaid Gul

Satelitní mapa Bānda Zaid Gul

název bez diakritiky: Banda Zaid Gul
správní zařazení: Bannu, N.W.F.P., Pákistán, Asie
zeměpisná poloha: 32° 50' 39" North, 70° 52' 45" East

Bānda Zaid Gul a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Banda Zaid GulVítejte na stránce věnované satelitní mapě Bānda Zaid Gul. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Banda Zaid Gul, administrativně je místo zařazeno do oblasti Bannu, N.W.F.P., Pákistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 32° 50' 39" North, 70° 52' 45" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bānda Zaid Gul v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bānda Zaid Gul

Hotely Bānda Zaid Gul: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bānda Zaid Gul: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bānda Zaid Gul, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bānda Zaid Gul Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bānda Zaid Gul. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Bānda Zaid Gul

3D mapa Bānda Zaid Gul v Google Earth

satelitní 3D mapa Bānda Zaid Gul, Pákistán

3D mapa Bānda Zaid GulGoogle Earth – podívejte se na Bānda Zaid Gul z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bānda Zaid Gul dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bānda Zaid Gul shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bānda Zaid Gul, Pákistán v Google Earth »

Letiště Bānda Zaid Gul a okolí

Letiště ve městě Bānda Zaid Gul a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bānda Zaid Gul říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bānda Zaid Gul (Pákistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bānda Zaid Gul a celou oblast Pákistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bānda Zaid Gul

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bānda Zaid Gul: textový odkaz

satelitní mapu Bānda Zaid Gul: obrázkový odkaz

satelitní mapu Bānda Zaid Gul

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bānda Zaid Gul: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bānda Zaid Gul: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bānda Zaid Gul: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Zapindonga v oblasti San Pedro de Uraba, Antioquia, Kolumbie
  2. Portat v oblasti Shkoder, Albánie
  3. Middelkoop v oblasti Zuid-Holland, Nizozemí
  4. Asse-Assasso v oblasti Bongouanou, Bongouanou, Pobřeží slonoviny
  5. Cucklington v oblasti Somerset County, South West, England, Velká Británie
  6. Ringaringa v oblasti Toamasina Rural, Toamasina, Madagaskar

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.