3D mapa Mīr Ālam

Satelitní mapa Mīr Ālam

název bez diakritiky: Mir Alam
správní zařazení: Chitral, N.W.F.P., Pákistán, Asie
zeměpisná poloha: 35° 33' 30" North, 72° 5' 53" East

Mīr Ālam a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Mir AlamVítejte na stránce věnované satelitní mapě Mīr Ālam. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Mir Alam, administrativně je místo zařazeno do oblasti Chitral, N.W.F.P., Pákistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 35° 33' 30" North, 72° 5' 53" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Mīr Ālam v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Mīr Ālam

Hotely Mīr Ālam: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Mīr Ālam: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Mīr Ālam, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Mīr Ālam Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Mīr Ālam. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Mīr Ālam

3D mapa Mīr Ālam v Google Earth

satelitní 3D mapa Mīr Ālam, Pákistán

3D mapa Mīr ĀlamGoogle Earth – podívejte se na Mīr Ālam z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Mīr Ālam dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Mīr Ālam shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Mīr Ālam, Pákistán v Google Earth »

Letiště Mīr Ālam a okolí

Letiště ve městě Mīr Ālam a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Mīr Ālam říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Mīr Ālam (Pákistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Mīr Ālam a celou oblast Pákistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Mīr Ālam

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Mīr Ālam: textový odkaz

satelitní mapu Mīr Ālam: obrázkový odkaz

satelitní mapu Mīr Ālam

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Mīr Ālam: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Mīr Ālam: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Mīr Ālam: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Marcus Hill v oblasti Greater Geelong, Victoria, Austrálie
  2. Vishnyaki v oblasti Chimkent, Kazachstán
  3. Bab an Naqb v oblasti Irbid, Jordánsko
  4. P'o-ri v oblasti Kang-Won-Do, Korejská republika
  5. Baham v oblasti Mifi, Ouest, Kamerun

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.