3D mapa Lājmīr

Satelitní mapa Lājmīr

název bez diakritiky: Lajmir
správní zařazení: Dera Ismail Khan, N.W.F.P., Pákistán, Asie
zeměpisná poloha: 32° 15' 4" North, 70° 38' 52" East

Lājmīr a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa LajmirVítejte na stránce věnované satelitní mapě Lājmīr. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Lajmir, administrativně je místo zařazeno do oblasti Dera Ismail Khan, N.W.F.P., Pákistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 32° 15' 4" North, 70° 38' 52" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Lājmīr v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Lājmīr

Hotely Lājmīr: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Lājmīr: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Lājmīr, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Lājmīr Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Lājmīr. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Lājmīr

3D mapa Lājmīr v Google Earth

satelitní 3D mapa Lājmīr, Pákistán

3D mapa LājmīrGoogle Earth – podívejte se na Lājmīr z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Lājmīr dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Lājmīr shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Lājmīr, Pákistán v Google Earth »

Letiště Lājmīr a okolí

Letiště ve městě Lājmīr a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Lājmīr říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Lājmīr (Pákistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Lājmīr a celou oblast Pákistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Lājmīr

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Lājmīr: textový odkaz

satelitní mapu Lājmīr: obrázkový odkaz

satelitní mapu Lājmīr

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Lājmīr: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Lājmīr: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Lājmīr: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Dehu v oblasti Hormozgan, Írán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.