3D mapa Nawān Garah

Satelitní mapa Nawān Garah

název bez diakritiky: Nawan Garah
správní zařazení: Dera Ismail Khan, N.W.F.P., Pákistán, Asie
zeměpisná poloha: 32° 13' 51" North, 70° 35' 2" East

Nawān Garah a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Nawan GarahVítejte na stránce věnované satelitní mapě Nawān Garah. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Nawan Garah, administrativně je místo zařazeno do oblasti Dera Ismail Khan, N.W.F.P., Pákistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 32° 13' 51" North, 70° 35' 2" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Nawān Garah v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Nawān Garah

Hotely Nawān Garah: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Nawān Garah: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Nawān Garah, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Nawān Garah Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Nawān Garah. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Nawān Garah

3D mapa Nawān Garah v Google Earth

satelitní 3D mapa Nawān Garah, Pákistán

3D mapa Nawān GarahGoogle Earth – podívejte se na Nawān Garah z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Nawān Garah dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Nawān Garah shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Nawān Garah, Pákistán v Google Earth »

Letiště Nawān Garah a okolí

Letiště ve městě Nawān Garah a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Nawān Garah říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Nawān Garah (Pákistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Nawān Garah a celou oblast Pákistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Nawān Garah

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Nawān Garah: textový odkaz

satelitní mapu Nawān Garah: obrázkový odkaz

satelitní mapu Nawān Garah

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Nawān Garah: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Nawān Garah: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Nawān Garah: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Dhris v oblasti Khania, Kriti, Řecko
  2. Annebecq v oblasti Vire, Calvados, Basse-Normandie, Francie
  3. Kondici v oblasti Republika Srpska, Bosna a Hercegovina
  4. Verhalen v oblasti Reeves County, Texas, Spojené státy americké
  5. Birigui Teyga v oblasti Aribinda, Soum, Burkina Faso
  6. Seteneva v oblasti Pokrovskiy rayon, Orlovskaya Oblast, Rusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.