3D mapa Bārkand

Satelitní mapa Bārkand

název bez diakritiky: Barkand
správní zařazení: Dir, N.W.F.P., Pákistán, Asie
zeměpisná poloha: 35° 8' 41" North, 72° 8' 45" East

Bārkand a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa BarkandVítejte na stránce věnované satelitní mapě Bārkand. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Barkand, administrativně je místo zařazeno do oblasti Dir, N.W.F.P., Pákistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 35° 8' 41" North, 72° 8' 45" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bārkand v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bārkand

Hotely Bārkand: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bārkand: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bārkand, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bārkand Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bārkand. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Bārkand

3D mapa Bārkand v Google Earth

satelitní 3D mapa Bārkand, Pákistán

3D mapa BārkandGoogle Earth – podívejte se na Bārkand z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bārkand dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bārkand shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bārkand, Pákistán v Google Earth »

Letiště Bārkand a okolí

Letiště ve městě Bārkand a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bārkand říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bārkand (Pákistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bārkand a celou oblast Pákistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bārkand

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bārkand: textový odkaz

satelitní mapu Bārkand: obrázkový odkaz

satelitní mapu Bārkand

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bārkand: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bārkand: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bārkand: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Tkachi v oblasti Brest, Bělorusko
  2. Ban Na Sa-no v oblasti Nakhon Phanom Mukdahan, Northeastern, Thajsko
  3. Petacones v oblasti Reitoca, Francisco Morazan, Honduras
  4. Funfling v oblasti Melk, Niederosterreich, Rakousko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.