3D mapa Tir Garhi

Satelitní mapa Tir Garhi

název bez diakritiky: Tir Garhi
správní zařazení: Dir, N.W.F.P., Pákistán, Asie
zeměpisná poloha: 34° 49' 42" North, 71° 49' 48" East

Tir Garhi a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Tir GarhiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Tir Garhi. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Tir Garhi, administrativně je místo zařazeno do oblasti Dir, N.W.F.P., Pákistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 34° 49' 42" North, 71° 49' 48" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Tir Garhi v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Tir Garhi

Hotely Tir Garhi: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Tir Garhi: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Tir Garhi, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Tir Garhi Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Tir Garhi. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Tir Garhi

3D mapa Tir Garhi v Google Earth

satelitní 3D mapa Tir Garhi, Pákistán

3D mapa Tir GarhiGoogle Earth – podívejte se na Tir Garhi z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Tir Garhi dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Tir Garhi shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Tir Garhi, Pákistán v Google Earth »

Letiště Tir Garhi a okolí

Letiště ve městě Tir Garhi a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Tir Garhi říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Tir Garhi (Pákistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Tir Garhi a celou oblast Pákistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Tir Garhi

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Tir Garhi: textový odkaz

satelitní mapu Tir Garhi: obrázkový odkaz

satelitní mapu Tir Garhi

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Tir Garhi: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Tir Garhi: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Tir Garhi: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Bismula v oblasti Sabugal, Beira Interior Norte, Centro, Portugalsko
  2. Hunyuan v oblasti Hunyuan, Shanxi, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.