3D mapa Āmil Bānda

Satelitní mapa Āmil Bānda

název bez diakritiky: Amil Banda
správní zařazení: Kohat, N.W.F.P., Pákistán, Asie
zeměpisná poloha: 32° 53' 0" North, 71° 2' 0" East

Āmil Bānda a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Amil BandaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Āmil Bānda. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Amil Banda, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kohat, N.W.F.P., Pákistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 32° 53' 0" North, 71° 2' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Āmil Bānda v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Āmil Bānda

Hotely Āmil Bānda: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Āmil Bānda: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Āmil Bānda, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Āmil Bānda Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Āmil Bānda. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Āmil Bānda

3D mapa Āmil Bānda v Google Earth

satelitní 3D mapa Āmil Bānda, Pákistán

3D mapa Āmil BāndaGoogle Earth – podívejte se na Āmil Bānda z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Āmil Bānda dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Āmil Bānda shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Āmil Bānda, Pákistán v Google Earth »

Letiště Āmil Bānda a okolí

Letiště ve městě Āmil Bānda a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Āmil Bānda říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Āmil Bānda (Pákistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Āmil Bānda a celou oblast Pákistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Āmil Bānda

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Āmil Bānda: textový odkaz

satelitní mapu Āmil Bānda: obrázkový odkaz

satelitní mapu Āmil Bānda

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Āmil Bānda: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Āmil Bānda: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Āmil Bānda: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Mukuku v oblasti Lundazi, Eastern, Zambie
  2. Erzhenkou v oblasti Yongfu, Guangxi, Čína
  3. Bonetice v oblasti Tachov, Plzeňský kraj, Česká republika

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.