3D mapa Nari Kade

Satelitní mapa Nari Kade

název bez diakritiky: Nari Kade
správní zařazení: Kohat, N.W.F.P., Pákistán, Asie
zeměpisná poloha: 33° 39' 22" North, 71° 8' 1" East

Nari Kade a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Nari KadeVítejte na stránce věnované satelitní mapě Nari Kade. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Nari Kade, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kohat, N.W.F.P., Pákistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 33° 39' 22" North, 71° 8' 1" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Nari Kade v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Nari Kade

Hotely Nari Kade: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Nari Kade: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Nari Kade, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Nari Kade Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Nari Kade. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Nari Kade

3D mapa Nari Kade v Google Earth

satelitní 3D mapa Nari Kade, Pákistán

3D mapa Nari KadeGoogle Earth – podívejte se na Nari Kade z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Nari Kade dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Nari Kade shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Nari Kade, Pákistán v Google Earth »

Letiště Nari Kade a okolí

Letiště ve městě Nari Kade a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Nari Kade říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Nari Kade (Pákistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Nari Kade a celou oblast Pákistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Nari Kade

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Nari Kade: textový odkaz

satelitní mapu Nari Kade: obrázkový odkaz

satelitní mapu Nari Kade

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Nari Kade: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Nari Kade: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Nari Kade: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Los Quebrachos v oblasti Ojojona, Francisco Morazan, Honduras
  2. Poncol v oblasti Bekasi, Jawa Barat, Indonésie
  3. Mashkiny v oblasti Verkhoshizhemskiy rayon, Kirovskaya Oblast, Rusko
  4. Yongjon-ni v oblasti South Pyongan, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)
  5. Pacato v oblasti Stropkov, Presov, Slovensko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.