3D mapa Badiānwāli

Satelitní mapa Badiānwāli

název bez diakritiky: Badianwali
správní zařazení: Bahawalpur, Punjab, Pákistán, Asie
zeměpisná poloha: 29° 12' 20" North, 70° 56' 30" East

Badiānwāli a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa BadianwaliVítejte na stránce věnované satelitní mapě Badiānwāli. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Badianwali, administrativně je místo zařazeno do oblasti Bahawalpur, Punjab, Pákistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 29° 12' 20" North, 70° 56' 30" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Badiānwāli v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Badiānwāli

Hotely Badiānwāli: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Badiānwāli: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Badiānwāli, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Badiānwāli Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Badiānwāli. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Badiānwāli

3D mapa Badiānwāli v Google Earth

satelitní 3D mapa Badiānwāli, Pákistán

3D mapa BadiānwāliGoogle Earth – podívejte se na Badiānwāli z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Badiānwāli dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Badiānwāli shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Badiānwāli, Pákistán v Google Earth »

Letiště Badiānwāli a okolí

Letiště ve městě Badiānwāli a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Badiānwāli říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Badiānwāli (Pákistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Badiānwāli a celou oblast Pákistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Badiānwāli

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Badiānwāli: textový odkaz

satelitní mapu Badiānwāli: obrázkový odkaz

satelitní mapu Badiānwāli

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Badiānwāli: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Badiānwāli: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Badiānwāli: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. P'yong-ni v oblasti North Pyongan, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)
  2. Bikktesin v oblasti Kochetav, Kazachstán
  3. Viitala v oblasti Kymenlaakso, Etela-Suomi, Finsko
  4. Haslau v oblasti Graz Umgebung, Steiermark, Rakousko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.