3D mapa Basti Nūr Muhammad

Satelitní mapa Basti Nūr Muhammad

název bez diakritiky: Basti Nur Muhammad
správní zařazení: Bahawalpur, Punjab, Pákistán, Asie
zeměpisná poloha: 29° 12' 20" North, 71° 34' 0" East

Basti Nūr Muhammad a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Basti Nur MuhammadVítejte na stránce věnované satelitní mapě Basti Nūr Muhammad. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Basti Nur Muhammad, administrativně je místo zařazeno do oblasti Bahawalpur, Punjab, Pákistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 29° 12' 20" North, 71° 34' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Basti Nūr Muhammad v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Basti Nūr Muhammad

Hotely Basti Nūr Muhammad: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Basti Nūr Muhammad: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Basti Nūr Muhammad, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Basti Nūr Muhammad Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Basti Nūr Muhammad. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Basti Nūr Muhammad

3D mapa Basti Nūr Muhammad v Google Earth

satelitní 3D mapa Basti Nūr Muhammad, Pákistán

3D mapa Basti Nūr MuhammadGoogle Earth – podívejte se na Basti Nūr Muhammad z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Basti Nūr Muhammad dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Basti Nūr Muhammad shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Basti Nūr Muhammad, Pákistán v Google Earth »

Letiště Basti Nūr Muhammad a okolí

Letiště ve městě Basti Nūr Muhammad a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Basti Nūr Muhammad říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Basti Nūr Muhammad (Pákistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Basti Nūr Muhammad a celou oblast Pákistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Basti Nūr Muhammad

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Basti Nūr Muhammad: textový odkaz

satelitní mapu Basti Nūr Muhammad: obrázkový odkaz

satelitní mapu Basti Nūr Muhammad

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Basti Nūr Muhammad: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Basti Nūr Muhammad: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Basti Nūr Muhammad: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Trujillo v oblasti Requena, Loreto, Peru
  2. Homestead Meadows v oblasti El Paso County, Texas, Spojené státy americké
  3. Malnes v oblasti Nordland, Norsko
  4. Katerinky v oblasti Pelhřimov, Vysočina, Česká republika

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.