3D mapa Mammun Baloch

Satelitní mapa Mammun Baloch

název bez diakritiky: Mammun Baloch
správní zařazení: Bahawalpur, Punjab, Pákistán, Asie
zeměpisná poloha: 29° 18' 0" North, 71° 5' 30" East

Mammun Baloch a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Mammun BalochVítejte na stránce věnované satelitní mapě Mammun Baloch. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Mammun Baloch, administrativně je místo zařazeno do oblasti Bahawalpur, Punjab, Pákistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 29° 18' 0" North, 71° 5' 30" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Mammun Baloch v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Mammun Baloch

Hotely Mammun Baloch: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Mammun Baloch: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Mammun Baloch, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Mammun Baloch Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Mammun Baloch. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Mammun Baloch

3D mapa Mammun Baloch v Google Earth

satelitní 3D mapa Mammun Baloch, Pákistán

3D mapa Mammun BalochGoogle Earth – podívejte se na Mammun Baloch z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Mammun Baloch dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Mammun Baloch shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Mammun Baloch, Pákistán v Google Earth »

Letiště Mammun Baloch a okolí

Letiště ve městě Mammun Baloch a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Mammun Baloch říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Mammun Baloch (Pákistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Mammun Baloch a celou oblast Pákistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Mammun Baloch

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Mammun Baloch: textový odkaz

satelitní mapu Mammun Baloch: obrázkový odkaz

satelitní mapu Mammun Baloch

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Mammun Baloch: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Mammun Baloch: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Mammun Baloch: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Koromadi v oblasti Tambacounda, Senegal
  2. Ban Pa v oblasti Tak, Northern, Thajsko
  3. North Rodessa v oblasti Caddo Parish, Louisiana, Spojené státy americké
  4. Oshawa v oblasti Nicollet County, Minnesota, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.