3D mapa Mullāniwāla

Satelitní mapa Mullāniwāla

název bez diakritiky: Mullaniwala
správní zařazení: Jhang, Punjab, Pákistán, Asie
zeměpisná poloha: 31° 18' 35" North, 72° 4' 25" East

Mullāniwāla a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa MullaniwalaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Mullāniwāla. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Mullaniwala, administrativně je místo zařazeno do oblasti Jhang, Punjab, Pákistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 31° 18' 35" North, 72° 4' 25" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Mullāniwāla v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Mullāniwāla

Hotely Mullāniwāla: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Mullāniwāla: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Mullāniwāla, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Mullāniwāla Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Mullāniwāla. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Mullāniwāla

3D mapa Mullāniwāla v Google Earth

satelitní 3D mapa Mullāniwāla, Pákistán

3D mapa MullāniwālaGoogle Earth – podívejte se na Mullāniwāla z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Mullāniwāla dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Mullāniwāla shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Mullāniwāla, Pákistán v Google Earth »

Letiště Mullāniwāla a okolí

Letiště ve městě Mullāniwāla a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Mullāniwāla říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Mullāniwāla (Pákistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Mullāniwāla a celou oblast Pákistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Mullāniwāla

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Mullāniwāla: textový odkaz

satelitní mapu Mullāniwāla: obrázkový odkaz

satelitní mapu Mullāniwāla

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Mullāniwāla: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Mullāniwāla: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Mullāniwāla: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Staraya Maskara v oblasti Belokatayskiy rayon, Republic of Bashkortostan, Rusko
  2. De la Paz v oblasti Iloilo, Region 6, Filipíny
  3. Itape v oblasti Itape, Guaira, Paraguay
  4. Char Amarapur v oblasti Faridpur Zl, Dhaka Div, Bangladéš

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.