3D mapa Khān Bahādur

Satelitní mapa Khān Bahādur

název bez diakritiky: Khan Bahadur
správní zařazení: Mainwali, Punjab, Pákistán, Asie
zeměpisná poloha: 32° 56' 0" North, 71° 42' 40" East

Khān Bahādur a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Khan BahadurVítejte na stránce věnované satelitní mapě Khān Bahādur. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Khan Bahadur, administrativně je místo zařazeno do oblasti Mainwali, Punjab, Pákistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 32° 56' 0" North, 71° 42' 40" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Khān Bahādur v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Khān Bahādur

Hotely Khān Bahādur: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Khān Bahādur: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Khān Bahādur, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Khān Bahādur Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Khān Bahādur. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Khān Bahādur

3D mapa Khān Bahādur v Google Earth

satelitní 3D mapa Khān Bahādur, Pákistán

3D mapa Khān BahādurGoogle Earth – podívejte se na Khān Bahādur z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Khān Bahādur dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Khān Bahādur shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Khān Bahādur, Pákistán v Google Earth »

Letiště Khān Bahādur a okolí

Letiště ve městě Khān Bahādur a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Khān Bahādur říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Khān Bahādur (Pákistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Khān Bahādur a celou oblast Pákistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Khān Bahādur

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Khān Bahādur: textový odkaz

satelitní mapu Khān Bahādur: obrázkový odkaz

satelitní mapu Khān Bahādur

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Khān Bahādur: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Khān Bahādur: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Khān Bahādur: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Randolph v oblasti Fannin County, Texas, Spojené státy americké
  2. Kapenta v oblasti Sumbawanga, Rukwa, Tanzanie
  3. Lilla Tomsjon v oblasti Hallefors Kommun, Orebro Lan, Švédsko
  4. Fanfurria v oblasti Alberto Arvelo Torrealba, Barinas, Venezuela
  5. Saint-Gonery v oblasti Lannion, Cotes-dArmor, Bretagne, Francie
  6. Lebe v oblasti Federacija Bosne i Hercegovine, Bosna a Hercegovina

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.