3D mapa Chak One Hundred Thirty

Satelitní mapa Chak One Hundred Thirty

název bez diakritiky: Chak One Hundred Thirty
správní zařazení: Multan, Punjab, Pákistán, Asie
zeměpisná poloha: 29° 54' 20" North, 71° 39' 0" East

Chak One Hundred Thirty a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Chak One Hundred ThirtyVítejte na stránce věnované satelitní mapě Chak One Hundred Thirty. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Chak One Hundred Thirty, administrativně je místo zařazeno do oblasti Multan, Punjab, Pákistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 29° 54' 20" North, 71° 39' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Chak One Hundred Thirty v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Chak One Hundred Thirty

Hotely Chak One Hundred Thirty: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Chak One Hundred Thirty: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Chak One Hundred Thirty, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Chak One Hundred Thirty Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Chak One Hundred Thirty. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Chak One Hundred Thirty

3D mapa Chak One Hundred Thirty v Google Earth

satelitní 3D mapa Chak One Hundred Thirty, Pákistán

3D mapa Chak One Hundred ThirtyGoogle Earth – podívejte se na Chak One Hundred Thirty z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Chak One Hundred Thirty dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Chak One Hundred Thirty shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Chak One Hundred Thirty, Pákistán v Google Earth »

Letiště Chak One Hundred Thirty a okolí

Letiště ve městě Chak One Hundred Thirty a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Chak One Hundred Thirty říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Chak One Hundred Thirty (Pákistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Chak One Hundred Thirty a celou oblast Pákistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Chak One Hundred Thirty

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Chak One Hundred Thirty: textový odkaz

satelitní mapu Chak One Hundred Thirty: obrázkový odkaz

satelitní mapu Chak One Hundred Thirty

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Chak One Hundred Thirty: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Chak One Hundred Thirty: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Chak One Hundred Thirty: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Pindilire v oblasti Chemba, Sofala, Mozambik
  2. Bao'an v oblasti Yongfu, Guangxi, Čína
  3. Sindekani v oblasti Katete, Eastern, Zambie
  4. Usnice v oblasti Malbork, Pomorskie, Polsko
  5. Mileai v oblasti Arta, Ipiros, Řecko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.