3D mapa Dhārwiānwāla

Satelitní mapa Dhārwiānwāla

název bez diakritiky: Dharwianwala
správní zařazení: Multan, Punjab, Pákistán, Asie
zeměpisná poloha: 30° 39' 25" North, 71° 44' 35" East

Dhārwiānwāla a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa DharwianwalaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Dhārwiānwāla. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Dharwianwala, administrativně je místo zařazeno do oblasti Multan, Punjab, Pákistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 30° 39' 25" North, 71° 44' 35" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Dhārwiānwāla v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Dhārwiānwāla

Hotely Dhārwiānwāla: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Dhārwiānwāla: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Dhārwiānwāla, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Dhārwiānwāla Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Dhārwiānwāla. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Dhārwiānwāla

3D mapa Dhārwiānwāla v Google Earth

satelitní 3D mapa Dhārwiānwāla, Pákistán

3D mapa DhārwiānwālaGoogle Earth – podívejte se na Dhārwiānwāla z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Dhārwiānwāla dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Dhārwiānwāla shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Dhārwiānwāla, Pákistán v Google Earth »

Letiště Dhārwiānwāla a okolí

Letiště ve městě Dhārwiānwāla a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Dhārwiānwāla říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Dhārwiānwāla (Pákistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Dhārwiānwāla a celou oblast Pákistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Dhārwiānwāla

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Dhārwiānwāla: textový odkaz

satelitní mapu Dhārwiānwāla: obrázkový odkaz

satelitní mapu Dhārwiānwāla

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Dhārwiānwāla: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Dhārwiānwāla: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Dhārwiānwāla: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Het Aanwijs v oblasti West-Vlaanderen, Vlaanderen, Belgie
  2. Mazaza v oblasti Caprivi, Namíbie
  3. Lagunazo v oblasti Huelva, Andalucia, Španělsko
  4. Caieira v oblasti Caxias, Maranhao, Brazílie
  5. Bou Abed v oblasti Bejaia, Alžírsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.