3D satelitní mapa Karīm Bakhshwāla v Google Earth

název bez diakritiky: Karim Bakhshwala
správní zařazení: Multan, Punjab, Pákistán, Asie
zeměpisná poloha: 30° 3' 20" North, 71° 19' 0" East

Google Earth: Karīm Bakhshwāla a okolí

Google Earth – mapa Karim BakhshwalaVítejte na stránce věnované 3D satelitní mapě Karīm Bakhshwāla. Zobrazené místo je známé jako Karim Bakhshwala, administrativně se řadí do oblasti Multan, Punjab, Pákistán, přesnou zeměpisnou polohu udávají souřadnice 30° 3' 20" North, 71° 19' 0" East.

Upozornění: v současnosti je plugin Google Earth pro zobrazení 3D mapy v prostředí webového prohlížeše dostupný pouze pro operační systémy Microsoft Windows XP a Vista.

Hotely Karīm Bakhshwāla: rezervace ubytování

Rezervuje si hotel Karīm Bakhshwāla on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Karīm Bakhshwāla: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Karīm Bakhshwāla, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Karīm Bakhshwāla Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Karīm Bakhshwāla. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

3D mapa Karīm Bakhshwāla v Google Earth

podívejte se na 3D mapu Karīm Bakhshwāla v aplikaci Google Earth

Google Earth – navštivte Karīm Bakhshwāla Díky pluginu Google Earth můžete nyní unikátní 3D satelitní mapu Karīm Bakhshwāla shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči. Podrobné satelitní snímky celé planety a mnoho užitečných funkcí nabízí aplikace Google Earth, kterou společnost Google poskytuje zdarma ke stažení. Pokud již máte program nainstalovaný, stačí jedno kliknutí na níže uvedený odkaz a rázem se ocitnete několik stovek metrů nad místem Karīm Bakhshwāla. Prohlížení vyžaduje připojení k internetu. Prozkoumejte Karīm Bakhshwāla a okolí z ptačí perspektivy!

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Karīm Bakhshwāla říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Karīm Bakhshwāla (Pákistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa4, včetně široké nabídky pro Karīm Bakhshwāla a celou oblast Pákistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších služeb. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.náhodná místa

  1. Fkih Sidi Ahmed Bou Khadir v oblasti Sidi Kacem, Nord Ouest, Maroko
  2. Haufe v oblasti Ennepe-Ruhr-Kreis, Arnsberg, Nordrhein-Westfalen, Německo
  3. Parlier v oblasti Fresno County, California, Spojené státy americké
  4. Prangendorf v oblasti Bad Doberan, Mecklenburg-Vorpommern, Mecklenburg-Vorpommern, Německo

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.