3D mapa Chak Hayāt Shāh

Satelitní mapa Chak Hayāt Shāh

název bez diakritiky: Chak Hayat Shah
správní zařazení: Muzaffargarh, Punjab, Pákistán, Asie
zeměpisná poloha: 29° 49' 30" North, 70° 53' 50" East

Chak Hayāt Shāh a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Chak Hayat ShahVítejte na stránce věnované satelitní mapě Chak Hayāt Shāh. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Chak Hayat Shah, administrativně je místo zařazeno do oblasti Muzaffargarh, Punjab, Pákistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 29° 49' 30" North, 70° 53' 50" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Chak Hayāt Shāh v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Chak Hayāt Shāh

Hotely Chak Hayāt Shāh: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Chak Hayāt Shāh: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Chak Hayāt Shāh, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Chak Hayāt Shāh Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Chak Hayāt Shāh. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Chak Hayāt Shāh

3D mapa Chak Hayāt Shāh v Google Earth

satelitní 3D mapa Chak Hayāt Shāh, Pákistán

3D mapa Chak Hayāt ShāhGoogle Earth – podívejte se na Chak Hayāt Shāh z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Chak Hayāt Shāh dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Chak Hayāt Shāh shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Chak Hayāt Shāh, Pákistán v Google Earth »

Letiště Chak Hayāt Shāh a okolí

Letiště ve městě Chak Hayāt Shāh a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Chak Hayāt Shāh říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Chak Hayāt Shāh (Pákistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Chak Hayāt Shāh a celou oblast Pákistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Chak Hayāt Shāh

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Chak Hayāt Shāh: textový odkaz

satelitní mapu Chak Hayāt Shāh: obrázkový odkaz

satelitní mapu Chak Hayāt Shāh

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Chak Hayāt Shāh: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Chak Hayāt Shāh: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Chak Hayāt Shāh: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Bodohaza v oblasti Hajdu-Bihar, Maďarsko
  2. Betsingilo v oblasti Miandrivazo, Toliary, Madagaskar
  3. Wangyizhuang v oblasti Ying Xian, Shanxi, Čína
  4. Nankang v oblasti Hepu, Guangxi, Čína
  5. Rusko v oblasti Varinais-Suomi, Lansi-Suomi, Finsko
  6. Loudoun Heights v oblasti Loudoun County, Virginia, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.