3D mapa Chāh Bulāqiwāla

Satelitní mapa Chāh Bulāqiwāla

název bez diakritiky: Chah Bulaqiwala
správní zařazení: Sahiwal, Punjab, Pákistán, Asie
zeměpisná poloha: 30° 57' 30" North, 73° 38' 5" East

Chāh Bulāqiwāla a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Chah BulaqiwalaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Chāh Bulāqiwāla. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Chah Bulaqiwala, administrativně je místo zařazeno do oblasti Sahiwal, Punjab, Pákistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 30° 57' 30" North, 73° 38' 5" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Chāh Bulāqiwāla v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Chāh Bulāqiwāla

Hotely Chāh Bulāqiwāla: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Chāh Bulāqiwāla: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Chāh Bulāqiwāla, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Chāh Bulāqiwāla Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Chāh Bulāqiwāla. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Chāh Bulāqiwāla

3D mapa Chāh Bulāqiwāla v Google Earth

satelitní 3D mapa Chāh Bulāqiwāla, Pákistán

3D mapa Chāh BulāqiwālaGoogle Earth – podívejte se na Chāh Bulāqiwāla z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Chāh Bulāqiwāla dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Chāh Bulāqiwāla shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Chāh Bulāqiwāla, Pákistán v Google Earth »

Letiště Chāh Bulāqiwāla a okolí

Letiště ve městě Chāh Bulāqiwāla a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Chāh Bulāqiwāla říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Chāh Bulāqiwāla (Pákistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Chāh Bulāqiwāla a celou oblast Pákistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Chāh Bulāqiwāla

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Chāh Bulāqiwāla: textový odkaz

satelitní mapu Chāh Bulāqiwāla: obrázkový odkaz

satelitní mapu Chāh Bulāqiwāla

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Chāh Bulāqiwāla: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Chāh Bulāqiwāla: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Chāh Bulāqiwāla: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Imeni Voroshilova v oblasti Leninskiy rayon, Volgogradskaya Oblast, Rusko
  2. Rossington v oblasti McCracken County, Kentucky, Spojené státy americké
  3. Piliem v oblasti North Goa, Goa, Indie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.