3D satelitní mapa Chāh Bulāqiwāla v Google Earth

název bez diakritiky: Chah Bulaqiwala
správní zařazení: Sahiwal, Punjab, Pákistán, Asie
zeměpisná poloha: 30° 57' 30" North, 73° 38' 5" East

Google Earth: Chāh Bulāqiwāla a okolí

Google Earth – mapa Chah BulaqiwalaVítejte na stránce věnované 3D satelitní mapě Chāh Bulāqiwāla. Zobrazené místo je známé jako Chah Bulaqiwala, administrativně se řadí do oblasti Sahiwal, Punjab, Pákistán, přesnou zeměpisnou polohu udávají souřadnice 30° 57' 30" North, 73° 38' 5" East.

Upozornění: v současnosti je plugin Google Earth pro zobrazení 3D mapy v prostředí webového prohlížeše dostupný pouze pro operační systémy Microsoft Windows XP a Vista.

Hotely Chāh Bulāqiwāla: rezervace ubytování

Rezervuje si hotel Chāh Bulāqiwāla on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Chāh Bulāqiwāla: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Chāh Bulāqiwāla, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Chāh Bulāqiwāla Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Chāh Bulāqiwāla. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

3D mapa Chāh Bulāqiwāla v Google Earth

podívejte se na 3D mapu Chāh Bulāqiwāla v aplikaci Google Earth

Google Earth – navštivte Chāh Bulāqiwāla Díky pluginu Google Earth můžete nyní unikátní 3D satelitní mapu Chāh Bulāqiwāla shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči. Podrobné satelitní snímky celé planety a mnoho užitečných funkcí nabízí aplikace Google Earth, kterou společnost Google poskytuje zdarma ke stažení. Pokud již máte program nainstalovaný, stačí jedno kliknutí na níže uvedený odkaz a rázem se ocitnete několik stovek metrů nad místem Chāh Bulāqiwāla. Prohlížení vyžaduje připojení k internetu. Prozkoumejte Chāh Bulāqiwāla a okolí z ptačí perspektivy!

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Chāh Bulāqiwāla říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Chāh Bulāqiwāla (Pákistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa4, včetně široké nabídky pro Chāh Bulāqiwāla a celou oblast Pákistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších služeb. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.náhodná místa

  1. Phumi Changruk v oblasti Dangkork, Phnom Penh, Kambodža
  2. Mina v oblasti Mineral County, Nevada, Spojené státy americké
  3. Dab v oblasti Mansehra, N.W.F.P., Pákistán
  4. Kimpling v oblasti Grieskirchen, Oberosterreich, Rakousko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.