3D mapa Chak Sixty-two Four R

Satelitní mapa Chak Sixty-two Four R

název bez diakritiky: Chak Sixty-two Four R
správní zařazení: Sahiwal, Punjab, Pákistán, Asie
zeměpisná poloha: 30° 44' 23" North, 73° 15' 11" East

Chak Sixty-two Four R a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Chak Sixty-two Four RVítejte na stránce věnované satelitní mapě Chak Sixty-two Four R. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Chak Sixty-two Four R, administrativně je místo zařazeno do oblasti Sahiwal, Punjab, Pákistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 30° 44' 23" North, 73° 15' 11" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Chak Sixty-two Four R v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Chak Sixty-two Four R

Hotely Chak Sixty-two Four R: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Chak Sixty-two Four R: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Chak Sixty-two Four R, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Chak Sixty-two Four R Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Chak Sixty-two Four R. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Chak Sixty-two Four R

3D mapa Chak Sixty-two Four R v Google Earth

satelitní 3D mapa Chak Sixty-two Four R, Pákistán

3D mapa Chak Sixty-two Four RGoogle Earth – podívejte se na Chak Sixty-two Four R z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Chak Sixty-two Four R dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Chak Sixty-two Four R shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Chak Sixty-two Four R, Pákistán v Google Earth »

Letiště Chak Sixty-two Four R a okolí

Letiště ve městě Chak Sixty-two Four R a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Chak Sixty-two Four R říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Chak Sixty-two Four R (Pákistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Chak Sixty-two Four R a celou oblast Pákistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Chak Sixty-two Four R

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Chak Sixty-two Four R: textový odkaz

satelitní mapu Chak Sixty-two Four R: obrázkový odkaz

satelitní mapu Chak Sixty-two Four R

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Chak Sixty-two Four R: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Chak Sixty-two Four R: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Chak Sixty-two Four R: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Linthicum Hills v oblasti Anne Arundel County, Maryland, Spojené státy americké
  2. Kinduti v oblasti Kinshasa, Demokratická republika Kongo (Zair)
  3. Weg v oblasti Ostallgau, Schwaben, Bayern, Německo

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.