3D mapa Phularwān Wazīrke

Satelitní mapa Phularwān Wazīrke

název bez diakritiky: Phularwan Wazirke
správní zařazení: Sahiwal, Punjab, Pákistán, Asie
zeměpisná poloha: 30° 43' 0" North, 73° 54' 0" East

Phularwān Wazīrke a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Phularwan WazirkeVítejte na stránce věnované satelitní mapě Phularwān Wazīrke. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Phularwan Wazirke, administrativně je místo zařazeno do oblasti Sahiwal, Punjab, Pákistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 30° 43' 0" North, 73° 54' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Phularwān Wazīrke v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Phularwān Wazīrke

Hotely Phularwān Wazīrke: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Phularwān Wazīrke: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Phularwān Wazīrke, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Phularwān Wazīrke Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Phularwān Wazīrke. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Phularwān Wazīrke

3D mapa Phularwān Wazīrke v Google Earth

satelitní 3D mapa Phularwān Wazīrke, Pákistán

3D mapa Phularwān WazīrkeGoogle Earth – podívejte se na Phularwān Wazīrke z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Phularwān Wazīrke dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Phularwān Wazīrke shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Phularwān Wazīrke, Pákistán v Google Earth »

Letiště Phularwān Wazīrke a okolí

Letiště ve městě Phularwān Wazīrke a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Phularwān Wazīrke říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Phularwān Wazīrke (Pákistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Phularwān Wazīrke a celou oblast Pákistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Phularwān Wazīrke

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Phularwān Wazīrke: textový odkaz

satelitní mapu Phularwān Wazīrke: obrázkový odkaz

satelitní mapu Phularwān Wazīrke

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Phularwān Wazīrke: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Phularwān Wazīrke: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Phularwān Wazīrke: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Champion v oblasti Trumbull County, Ohio, Spojené státy americké
  2. Oregon v oblasti Dane County, Wisconsin, Spojené státy americké
  3. Ban Kut Chik v oblasti Nakhon Ratchasima, Northeastern, Thajsko
  4. Purubi v oblasti Velasco, Santa Cruz, Bolívie
  5. Pokpan v oblasti Serang, Jawa Barat, Indonésie
  6. California Bar v oblasti Josephine County, Oregon, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.