3D mapa Roda

Satelitní mapa Roda

název bez diakritiky: Roda
správní zařazení: Sargodha, Punjab, Pákistán, Asie
zeměpisná poloha: 32° 4' 26" North, 72° 6' 0" East

Roda a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa RodaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Roda. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Roda, administrativně je místo zařazeno do oblasti Sargodha, Punjab, Pákistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 32° 4' 26" North, 72° 6' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Roda v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Roda

Hotely Roda: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Roda: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Roda, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Roda Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Roda. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Roda

3D mapa Roda v Google Earth

satelitní 3D mapa Roda, Pákistán

3D mapa RodaGoogle Earth – podívejte se na Roda z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Roda dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Roda shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Roda, Pákistán v Google Earth »

Letiště Roda a okolí

Letiště ve městě Roda a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Roda říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Roda (Pákistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Roda a celou oblast Pákistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Roda

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Roda: textový odkaz

satelitní mapu Roda: obrázkový odkaz

satelitní mapu Roda

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Roda: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Roda: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Roda: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Naricual v oblasti Bolivar, Anzoategui, Venezuela
  2. Beekkant v oblasti Vlaams Brabant, Vlaanderen, Belgie
  3. Paraiso v oblasti S.Miguel Doest, Santa Catarina, Brazílie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.