3D mapa Bhatti Dhilwān

Satelitní mapa Bhatti Dhilwān

název bez diakritiky: Bhatti Dhilwan
správní zařazení: Sheikhupura, Punjab, Pákistán, Asie
zeměpisná poloha: 31° 41' 30" North, 74° 4' 28" East

Bhatti Dhilwān a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Bhatti DhilwanVítejte na stránce věnované satelitní mapě Bhatti Dhilwān. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Bhatti Dhilwan, administrativně je místo zařazeno do oblasti Sheikhupura, Punjab, Pákistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 31° 41' 30" North, 74° 4' 28" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bhatti Dhilwān v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bhatti Dhilwān

Hotely Bhatti Dhilwān: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bhatti Dhilwān: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bhatti Dhilwān, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bhatti Dhilwān Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bhatti Dhilwān. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Bhatti Dhilwān

3D mapa Bhatti Dhilwān v Google Earth

satelitní 3D mapa Bhatti Dhilwān, Pákistán

3D mapa Bhatti DhilwānGoogle Earth – podívejte se na Bhatti Dhilwān z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bhatti Dhilwān dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bhatti Dhilwān shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bhatti Dhilwān, Pákistán v Google Earth »

Letiště Bhatti Dhilwān a okolí

Letiště ve městě Bhatti Dhilwān a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bhatti Dhilwān říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bhatti Dhilwān (Pákistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bhatti Dhilwān a celou oblast Pákistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bhatti Dhilwān

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bhatti Dhilwān: textový odkaz

satelitní mapu Bhatti Dhilwān: obrázkový odkaz

satelitní mapu Bhatti Dhilwān

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bhatti Dhilwān: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bhatti Dhilwān: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bhatti Dhilwān: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Usoditsa v oblasti Kuninskiy rayon, Pskovskaya Oblast, Rusko
  2. Ganhala v oblasti Gamamundo, Bafata, Guinea-Bissau
  3. Ikot Eba v oblasti Nsit-Ibo, Akwalbom, Nigérie
  4. Morais v oblasti Mecuburi, Nampula, Mozambik
  5. Lake Dallas v oblasti Denton County, Texas, Spojené státy americké
  6. Montagnole v oblasti Chambery, Savoie, Rhone-Alpes, Francie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.