3D mapa Mate ki Nāngre

Satelitní mapa Mate ki Nāngre

název bez diakritiky: Mate ki Nangre
správní zařazení: Sialkot, Punjab, Pákistán, Asie
zeměpisná poloha: 32° 21' 0" North, 74° 31' 0" East

Mate ki Nāngre a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Mate ki NangreVítejte na stránce věnované satelitní mapě Mate ki Nāngre. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Mate ki Nangre, administrativně je místo zařazeno do oblasti Sialkot, Punjab, Pákistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 32° 21' 0" North, 74° 31' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Mate ki Nāngre v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Mate ki Nāngre

Hotely Mate ki Nāngre: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Mate ki Nāngre: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Mate ki Nāngre, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Mate ki Nāngre Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Mate ki Nāngre. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Mate ki Nāngre

3D mapa Mate ki Nāngre v Google Earth

satelitní 3D mapa Mate ki Nāngre, Pákistán

3D mapa Mate ki NāngreGoogle Earth – podívejte se na Mate ki Nāngre z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Mate ki Nāngre dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Mate ki Nāngre shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Mate ki Nāngre, Pákistán v Google Earth »

Letiště Mate ki Nāngre a okolí

Letiště ve městě Mate ki Nāngre a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Mate ki Nāngre říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Mate ki Nāngre (Pákistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Mate ki Nāngre a celou oblast Pákistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Mate ki Nāngre

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Mate ki Nāngre: textový odkaz

satelitní mapu Mate ki Nāngre: obrázkový odkaz

satelitní mapu Mate ki Nāngre

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Mate ki Nāngre: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Mate ki Nāngre: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Mate ki Nāngre: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Fulbari v oblasti Magura Zl, Khulna Div, Bangladéš
  2. Kodarav v oblasti Khuzdar, Baluchistan, Pákistán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.