3D mapa Sarwar Shāh

Satelitní mapa Sarwar Shāh

název bez diakritiky: Sarwar Shah
správní zařazení: Dadu, Sind, Pákistán, Asie
zeměpisná poloha: 26° 17' 50" North, 67° 57' 10" East

Sarwar Shāh a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Sarwar ShahVítejte na stránce věnované satelitní mapě Sarwar Shāh. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Sarwar Shah, administrativně je místo zařazeno do oblasti Dadu, Sind, Pákistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 26° 17' 50" North, 67° 57' 10" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Sarwar Shāh v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Sarwar Shāh

Hotely Sarwar Shāh: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Sarwar Shāh: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Sarwar Shāh, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Sarwar Shāh Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Sarwar Shāh. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Sarwar Shāh

3D mapa Sarwar Shāh v Google Earth

satelitní 3D mapa Sarwar Shāh, Pákistán

3D mapa Sarwar ShāhGoogle Earth – podívejte se na Sarwar Shāh z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Sarwar Shāh dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Sarwar Shāh shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Sarwar Shāh, Pákistán v Google Earth »

Letiště Sarwar Shāh a okolí

Letiště ve městě Sarwar Shāh a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Sarwar Shāh říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Sarwar Shāh (Pákistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Sarwar Shāh a celou oblast Pákistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Sarwar Shāh

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Sarwar Shāh: textový odkaz

satelitní mapu Sarwar Shāh: obrázkový odkaz

satelitní mapu Sarwar Shāh

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Sarwar Shāh: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Sarwar Shāh: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Sarwar Shāh: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Mullenborn v oblasti Daun, Trier, Rheinland-Pfalz, Německo
  2. Sovit Sang v oblasti Sistan and Baluchestan, Írán
  3. Sona v oblasti Malanje, Malanje, Angola

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.